Kontakt

M.S.A. "ALPIMOR" Sp. z o.o.

Al. Niepodległości 665 A,

81-855 Sopot


tel.: 58 551 04 48
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

M.S.A. ALPIMOR Sp. z o.o. świadczy usługi czyszczące i porządkowe od 1991 roku. Działamy na terenie całej Polski, posiadamy centralę w Sopocie i przedstawicielstwa w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie i Katowicach. Wkrótce otwieramy kolejne oddziały w Krakowie, Łodzi i Wrocławiu.

 

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, określając potrzeby klienta i oferując mu najlepsze rozwiązania. Jesteśmy sprawdzonym partnerem zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw.

 

Alpimor posiada własny system szkoleń z zakresu utrzymania i kontroli jakości oraz kontaktów z klientami. Dowodem skuteczności tych szkoleń jest zadowolenie naszych klientów i wieloletnia z nim współpraca. Każdy z naszych oddziałów dysponuje nowoczesnym sprzętem czyszczącym renomowanych firm światowych oraz wysokiej jakości środkami chemicznymi.

 

Dla bezpieczeństwa naszych kontrahentów firma Alpimor jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności.