Firma sprzątająca Gdańsk - profesjonalne sprzątanie firm i biur

Czyszczenie budynków instytucji publicznych, hal produkcyjnych czy innych obiektów to trudne przedsięwzięcie, podczas którego najlepiej polegać na umiejętnościach specjalistów. Alpimor to profesjonalna firma sprzątająca biura w Gdańsku. Z powodzeniem działamy na rynku od 1991 roku. Mamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do tego, by w trakcie serwisu poradzić sobie nawet z największymi i najbardziej niedostępnymi zanieczyszczeniami. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu do sprzątania i jesteśmy otwarci na współpracę z dużymi i małymi przedsiębiorstwami.

PROFESJONALNA FIRMA SPRZĄTAJĄCA GDAŃSK

Jednym z najważniejszych atutów Alpimor jest zdecydowanie dbałość o jakość świadczonych usług sprzątania. W naszym profesjonalnym serwisie czyszczącym biura zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem, którzy potrafią efektywnie wykorzystać nowoczesne maszyny i chemiczne środki czyszczące. Działamy w sposób bardzo skuteczny i wydajny. Sprawdzamy się wszędzie tam, gdzie inne firmy sprzątające mogłyby zrezygnować – szybko i efektywnie umyjemy na przykład szyby na znacznych wysokościach w skomplikowanych architektonicznie budynkach.
Jesteśmy też otwarci na wszelkiego rodzaju wyzwania i chętnie przyjmujemy zlecenia niestandardowe związane ze sprzątaniem. Czyścimy elewacje, odśnieżamy dachy w porze zimowej, pielęgnujemy zieleń. Na życzenie klienta możemy przeprowadzić również rzetelne i drobiazgowe szkolenie z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Wykładowcy naszej profesjonalnej firmy sprzątającej biura dołożą wszelkich starań, by pracownicy przedsiębiorstwa tworzyli dobrze funkcjonujące środowisko, w którym można bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki zawodowe.

SPRZĄTANIE GDAŃSK

Z wielką chęcią przeprowadzimy bardzo dokładne sprzątanie i serwis różnego rodzaju obiektów: biur, firm, budynków użyteczności publicznej, a nawet terenów zewnętrznych. Mamy doświadczenie w realizowaniu trudnych przedsięwzięć, które wymagają zastosowania większych nakładów sił i środków. Nasze przedsiębiorstwo sprzątające rzetelnie zapoznaje się z sytuacją w miejscu należącym do klienta, a następnie przedstawia mu uczciwą i dobrze uargumentowaną wycenę profesjonalnych usług
biura
Usługi Alpimor to również właściwy wybór w przypadku sprzątania hal przemysłowych i innych obiektów wielkopowierzchniowych. Takie przedsięwzięcia są bardzo skomplikowane i wymagają kompleksowego podejścia. Z tego względu nasz profesjonalny serwis sprzątający z Gdańska zajmuje się przede wszystkim:
skrupulatnym czyszczeniem wszystkich linii produkcyjnych,
usunięciem zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc,
zachowywaniem wysokich standardów BHP.
Realizujemy powierzone nam zlecenia w sposób bardzo dokładny – niezależnie od tego, czy zajmujemy się sprzątaniem małego biura, czy hali produkcyjnej. Klienci naszej firmy mogą mieć pewność, że obiekt po zakończeniu wszelkich prac będzie oczyszczony nawet z najdrobniejszych i mało widocznych zanieczyszczeń.

SPRZĄTANIE BIUR GDAŃSK

Bardzo chętnie przeprowadzimy również sprzątanie mniejszych obiektów, takich jak biura. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem każdego elementu wnętrza: myjemy okna i posadzki, odkurzamy i pierzemy wykładziny, czyścimy kanały wentylacyjne. Nasza firma sprzątająca dokłada wszelkich starań, by zapewnić pracownikom odpowiedni komfort pracy w środowisku biurowym.
Zapewniamy klientom stały wgląd w działania podejmowane przez pracowników naszego serwisu. Stosujemy również wielopoziomową kontrolę jakości. Mamy bardzo dobrze zaprojektowany system sprawdzania rezultatów podejmowanych działań, dzięki czemu jesteśmy w stanie stwierdzić, czy nasza profesjonalna firma sprzątająca biura oczyściła dany obiekt w stopniu zgodnym z najwyższymi standardami.
Zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu w Gdańsku. Gwarantujemy, że czyszczenie biur, elewacji budynków, hal produkcyjnych i wielu innych obiektów przeprowadzimy w sposób całkowicie profesjonalny, rzetelny i terminowy. Nasza firma sprzątająca oddeleguje niezbędny sprzęt i liczbę pracowników wystarczającą do sprawnego wykonania całego przedsięwzięcia. Zapraszamy do kontaktu i umówienia szczegółów współpracy!

Nasze Doświadczenia

 • logo-velfac
  logo-skoda
  logo-ikea
  logo mcDonald
 • logo senat
 • logo-jw-contructions
  logo-ambasada-kanada
  logo-zublin
  logo-totalizator-sportowy
envelopephone