Firma sprzątająca Gdynia - profesjonalne sprzątanie firm i biur

Alpimor funkcjonuje na polskim rynku od 1991 roku. Wykorzystaj nasze ogromne doświadczenie w zapewnianiu usług takich jak sprzątanie biur i firm w Gdyni i wielu innych miastach na obszarze całego kraju. Aktywnie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami prywatnymi, a także instytucjami publicznymi. Czyścimy zarówno powierzchnie biurowe, jak i wymagające obiekty wielkopowierzchniowe. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań i jesteśmy gotowi wesprzeć klientów w usuwaniu nawet największych zanieczyszczeń.

PROFESJONALNA FIRMA SPRZĄTAJĄCA GDYNIA

Oferujemy przede wszystkim rzetelne sprzątanie biura i innego rodzaju wnętrz. Podchodzimy do takiego zadania w sposób bardzo kompleksowy i dbamy o to, by oczyścić z zanieczyszczeń nawet najgłębsze zakamarki. 
Nasze usługi obejmują odkurzanie oraz pranie wykładzin i dywanów, pielęgnację posadzek kamiennych i PCV, a także czyszczenie kanałów wentylacyjnych. Firma sprzątająca zajmuje się też oczywiście dokładnym myciem wszystkich okien. Po zakończonej pracy biuro będzie doskonale nadawać się do realizowania obowiązków zawodowych.
czyszczenie podłogi
W naszej ofercie znajduje się również sprzątanie obiektów wielkopowierzchniowych takich jak hale przemysłowe. To duże przedsięwzięcie dla firmy, które zawsze pieczołowicie planujemy i rozkładamy w czasie w taki sposób, by jak najszybciej uzyskać najlepsze możliwe rezultaty. Zakres usług obejmuje wiele specjalistycznych działań, takich jak czyszczenie i wymiana filtrów, a także usuwanie zanieczyszczeń z konstrukcji stalowych, komór malarskich i wielu innych.

USŁUGI SPRZĄTANIA GDYNIA

Oferujemy przede wszystkim rzetelne sprzątanie biura i innego rodzaju wnętrz. Podchodzimy do takiego zadania w sposób bardzo kompleksowy i dbamy o to, by oczyścić z zanieczyszczeń nawet najgłębsze zakamarki. 
Nasze usługi obejmują odkurzanie oraz pranie wykładzin i dywanów, pielęgnację posadzek kamiennych i PCV, a także czyszczenie kanałów wentylacyjnych. Firma sprzątająca zajmuje się też oczywiście dokładnym myciem wszystkich okien. Po zakończonej pracy biuro będzie doskonale nadawać się do realizowania obowiązków zawodowych.
W ofercie znajduje się również sprzątanie obiektów wielkopowierzchniowych takich jak hale produkcyjne - przemysłowe. To duże przedsięwzięcie dla firmy, które zawsze pieczołowicie planujemy i rozkładamy w czasie w taki sposób, by jak najszybciej uzyskać najlepsze możliwe rezultaty. Usługi obejmują wiele specjalistycznych działań, takich jak czyszczenie i wymiana filtrów, a także usuwanie zanieczyszczeń z konstrukcji stalowych, komór malarskich i wielu innych.
Nasza firma sprzątająca oferuje również pielęgnację terenów zewnętrznych przy biurze lub zakładzie produkcyjnym. Posprzątamy place, drogi i chodniki, a także przystrzyżemy starannie trawnik i doprowadzimy roślinność do porządku. Dzięki takim usługom siedziba klienta prezentuje się doskonale z każdej możliwej strony.
Proponujemy również szeroki pakiet opcji specjalistycznych. Pracownicy firmy sprzątającej Alpimor mogą wykonać mycie i czyszczenie hali podczas przerwy w produkcji, co wymaga oczywiście dobrej organizacji działań. Zajmujemy się też czyszczeniem różnego rodzaju miejsc trudno dostępnych: okien w biurze na wysokim piętrze, elewacji i wielu innych. Natomiast w czasie zimy bardzo często wykonujemy dla klientów zadania takie jak odśnieżanie dachów, zbijanie oblodzeń czy udrażnianie rynien.

SPRZĄTANIE BIUR I FIRM W GDYNI

W Alpimor zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych pracowników, którzy są prawdziwymi ekspertami od sprzątania biur i firm. Wykorzystują oni nowoczesne urządzenia czyszczące, a także wysokiej jakości preparaty chemiczne w celu usuwania zanieczyszczeń w sposób skuteczny i bezpieczny dla wszelkiego rodzaju powierzchni. Posadzki będą dzięki temu lśniące, a okna pozbawione najmniejszych choćby smug i zacieków. Takie usługi sprzątające są gwarancją uzyskania doskonałych rezultatów w bardzo szybkim czasie.
Nasi klienci mogą również skorzystać z szerokiego wyboru opcji dodatkowych. Firma sprzątająca Alpimor jest bowiem w stanie zapewnić wsparcie w kwestiach organizacyjnych – prowadzimy w tym zakresie obsługę dyżurną i portierską. 
 Usługi dotyczą też koordynacji gospodarką odpadową w przedsiębiorstwie. Dołożymy wszelkich starań, by wywóz śmieci przebiegał bezproblemowo i był przy tym rzetelnie udokumentowany. Na życzenie klienta z wielką chęcią zorganizujemy również profesjonalne szkolenie z przepisów BHP dla pracowników biura lub zakładu produkcyjnego.

ALPIMOR – PROFESJONALNA FIRMA SPRZĄTAJĄCA W GDYNI

Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów, których interesują usługi sprzątania wykonane w sposób całkowicie profesjonalny, a także terminowy. Alpimor to sprawdzona marka – doświadczenie naszej firmy przekłada się na znakomitą organizację pracy. Po krótkiej analizie wybranego przypadku jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie określić, jakiego nakładu sił i środków będzie potrzebować dane przedsięwzięcie. Zaangażujemy się w stopniu umożliwiającym szybkie zrealizowanie usługi, po której pracownicy biura będą mogli wracać do pracy. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów!

Nasze Doświadczenia

 • logo-velfac
  logo-skoda
  logo-ikea
  logo mcDonald
 • logo senat
 • logo-jw-contructions
  logo-ambasada-kanada
  logo-zublin
  logo-totalizator-sportowy
envelopephone