Firma sprzątająca Trójmiasto- profesjonalne sprzątanie firm i biur

Nasze przedsiębiorstwo Alpimor oferuje profesjonalne sprzątanie biur i firm w Trójmieście. Mamy wiele lat doświadczenia w świadczeniu takich usług, ponieważ pierwsze kroki na rynku stawialiśmy w 1991 roku. Obecnie możemy pochwalić się współpracą z wieloma zadowolonymi klientami, dla których zrealizowaliśmy mnóstwo wymagających przedsięwzięć związanych z czyszczeniem obiektów. Obsługujemy zleceniodawców z różnych branż: usuwamy zanieczyszczenia zarówno z małych powierzchni biurowych, jak i obiektów wielkopowierzchniowych.

SPRZĄTANIE TRÓJMIASTO

Najważniejszą zaletą Alpimor jest zdecydowanie doskonała kadra pracownicza, którą udało nam się skompletować ze specjalistów mających ogromne doświadczenie w usuwaniu wymagających pokładów brudu. Potrafimy zaplanować pracę w taki sposób, by wykonać zlecenie w sposób skuteczny i terminowy. W trakcie realizowania usługi sprzątania biur i firm korzystamy nie tylko z nowoczesnych urządzeń, lecz także ze specjalistycznych preparatów chemicznych. Analizujemy sytuację klienta i dobieramy takie środki, które pozwalają na osiągnięcie najlepszych możliwych rezultatów.
sprzątanie hal
Wyróżniamy się również szerokim zakresem podejmowanych działań. Poza zwykłym czyszczeniem obiektów nasza firma sprzątająca oferuje też różnego rodzaju usługi organizacyjne, takie jak:
obsługa portierska,
zarządzanie gospodarką odpadową,
wymiana oznakowań BHP.
Bardzo chętnie dzielimy się też wiedzą i doświadczeniem w ramach profesjonalnych szkoleń z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Pracownicy biur lub zakładów produkcyjnych zapoznają się na nich z niezbędną wiedzą na temat tego, w jaki sposób stworzyć i utrzymać przyjazne i dobrze zabezpieczone przed wypadkami otoczenie w miejscu zatrudnienia.

SPRZĄTANIE BIUR TRÓJMIASTO

Od wielu lat zajmujemy się sprzątaniem biur w renomowanych firmach i instytucjach publicznych. Zdajemy sobie sprawę, że takie wnętrza muszą się doskonale prezentować, a także zapewniać pracownikom znaczną wygodę podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Z tego względu wykonujemy przede wszystkim usługi sprzątające, takie jak:
odkurzanie i pranie wykładzin,
pielęgnacja, a następnie akrylizacja lub krystalizacja posadzek,
czyszczenie elementów wyposażenia biurowego,
usuwanie zanieczyszczeń z kanałów wentylacyjnych.
Wszystkie powierzone zadania realizujemy w sposób bardzo drobiazgowy i w pełni profesjonalny. Firmy sprzątające w Trójmieście są na ogół skupione tylko na konkretnych typach obiektów, czyli na przykład biurach. W Alpimor świadczymy usługi czyszczenia budynków wielkopowierzchniowych, a także elewacji czy parków. Niezależnie od tego, czego konkretnie potrzebuje klient, jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie jego oczekiwania.
Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa, które potrzebują usług profesjonalnej firmy sprzątającej. Z wielką chęcią oczyścimy biura i inne powierzchnie użytkowe z nagromadzonych zanieczyszczeń. Możemy się pochwalić znakomitą organizacją pracy: dobieramy do poszczególnych zleceń taką liczbę pracowników wraz z nowoczesnym sprzętem, która będzie w stanie możliwie najszybciej uporać się z zadaniem. Zachęcamy do kontaktu!

Nasi Klienci

 • logo-velfac
  logo-skoda
  logo-ikea
  logo mcDonald
 • logo senat
 • logo-jw-contructions
  logo-ambasada-kanada
  logo-zublin
  logo-totalizator-sportowy
envelopephone