Firma sprzątająca Poznań- profesjonalne sprzątanie firm i biur

Nasze przedsiębiorstwo - Alpimor - ma doświadczenie w zapewnianiu usług takich jak sprzątanie biur i firm w Poznaniu i wielu innych miastach na obszarze całego kraju. Naszą działalność wspiera wiele lat doświadczenia w świadczeniu takich usług, ponieważ pierwsze kroki na rynku stawialiśmy w 1991 roku. Aktualnie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami prywatnymi, a także instytucjami publicznymi. Zajmujemy się czyszczeniem powierzchni biurowych, jak i wymagających obiektów wielkopowierzchniowych. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań i jesteśmy gotowi wesprzeć klientów w usuwaniu nawet największych zanieczyszczeń.

SPRZĄTANIE POZNAŃ

Najważniejszą zaletą Alpimor jest zdecydowanie doskonała kadra pracownicza, którą udało nam się skompletować ze specjalistów mających ogromne doświadczenie w usuwaniu wymagających pokładów brudu. Potrafimy zaplanować pracę w taki sposób, by wykonać zlecenie w sposób skuteczny i terminowy. W trakcie realizowania usługi sprzątania biur i firm korzystamy nie tylko z nowoczesnych urządzeń, lecz także ze specjalistycznych preparatów chemicznych. Analizujemy sytuację klienta i dobieramy takie środki, które pozwalają na osiągnięcie najlepszych możliwych rezultatów.
sprzątanie
sprzątanie zakładów przemysłowych
sprzątanie poremontowe
mycie szyb
sprzątanie magazynów
sprzątanie terenów zielonych
sprzątanie parkingów

SPRZĄTANIE BIUR POZNAŃ

Od wielu lat zajmujemy się sprzątaniem biur w renomowanych firmach i instytucjach publicznych. Zdajemy sobie sprawę, że takie wnętrza muszą się doskonale prezentować, a także zapewniać pracownikom znaczną wygodę podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Z tego względu wykonujemy przede wszystkim usługi sprzątające, takie jak:
odkurzanie i pranie wykładzin,
pielęgnacja, a następnie akrylizacja lub krystalizacja posadzek,
czyszczenie elementów wyposażenia biurowego,
Wszystkie powierzone zadania realizujemy w sposób bardzo drobiazgowy i w pełni profesjonalny. Firmy sprzątające w Poznaniu są na ogół skupione tylko na konkretnych typach obiektów, czyli na przykład biurach. W Alpimor świadczymy usługi czyszczenia budynków wielkopowierzchniowych, a także elewacji czy parków. Niezależnie od tego, czego konkretnie potrzebuje klient, jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie jego oczekiwania.

Nasze Doświadczenia

 • logo-velfac
  logo-skoda
  logo-ikea
  logo mcDonald
 • logo senat
 • logo-jw-contructions
  logo-ambasada-kanada
  logo-zublin
  logo-totalizator-sportowy
envelopephone